O hotelu

Rezydencja-Luxury-Hotel-Ogrod_mini_02
Rezydencja Luxury Hotel**** to nie tylko czterogwiazdkowy butikowy hotel, odznaczany w prestiżowych konkursach, ale również miejsce niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju - idealna kompozycja komfortu, piękna i dobrego smaku.

Obiekt doskonały do organizacji spotkań biznesowych na najwyższym szczeblu, konferencji, bankietów i prywatnych przyjęć.

Sala Balowa, wytworna i elegancka, uchodząca za najpiękniejszą w południowej Polsce, zachwycający ogród, a także profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, na długo zapadają w pamięci Gości.
.
.

Przygotowaliśmy dla Państwa 68 komfortowo urządzonych pokoi w tym 2 ekskluzywne apartamenty. Wszystkie pokoje to starannie zaaranżowane wnętrza, harmonijnie łączące stylowe meble, szlachetne tkaniny z blaskiem kryształowych żyrandoli i nowoczesnym wyposażeniem. Na strudzonych Gości hotelu czeka Strefa Relaksu, zapewniająca wypoczynek i powrót sił witalnych.

Strefa Relaksu_mini
Znajdują się w niej:
• Jacuzzi
• Sauna fińska
• Grota solna
• Siłowania
• Sala fitness
.

Rezydencja_Luxury_Hotel_Złoty_mini maxi
Otwarciem i zwieńczeniem każdego dnia jest wyśmienita kuchnia prowadzona przez Szefa Kuchni Mariusza Malinowskiego. Jest on niewyczerpanym źródłem pozytywnej energii i mistrzem w odkrywaniu nowych smaków.
.
.
.

Nasze motto: "KOMFORT, ELEGANCJA, DOSKONAŁA KUCHNIA"

Rezydencja Luxury Hotel**** znajduje się na północ od centrum Katowic. W bliskiej odległości autostrady A1 łączącej Gliwice, Zabrze, Bytom i lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach.

Galeria zdjęć: zobacz

Zadzwoń i przekonaj się o naszej gościnności!

martyna-w Martyna Wójcik
Front Office Manager
tel.: (+48) 501 382 298
email: Recepcja@RezydencjaHotel.pl