Wyróżnienia

Na swoim koncie mamy coraz więcej nagród i wyróżnień, w tym te najważniejsze w branży. Bardzo nas cieszy, że poziom naszych usług oraz odczuwalna przez naszych Gości atmosfera cieszą się uznaniem.

Poniżej prezentujemy nagrody, z których jesteśmy najbardziej dumni.

Hotel Roku HRS 2015
Biznesowy Hotel Roku HRS 2015
Hotel Roku HRS 2015Hotel Biznes Roku HRS 2015

To tytuły, które zdobyliśmy w prestiżowym konkursie organizowanym przez HRS.pl, Forbes i WirtualnaPolska.pl. O nominacji decydowały ankiety i opinie pozostawione przez Gości, którzy za pośrednictwem portalu HRS skorzystali z usług danego hotelu.

3 Widelce Grand Award 2015
Najlepszy Szef Kuchni w Południowej Polsce 2015
Poland 100 Best Restaurants

W ramach ogólnopolskiego plebiscytu Poland 100 Best Restaurants otrzymaliśmy dwa prestiżowe wyróżnienia. Na podstawie ocen konsumentów i opinii niezależnego Jury zyskaliśmy 3 Widelce Grand Award dla doskonałej Restauracji, a nasz Szef Kuchni, Mariusz Malinowski, uzyskał tytuł Najlepszego Szefa Kuchni w Południowej Polsce!

Best Hotel Award 2013, 2014 i 2015
Best Awards 2013 i 2014 i 2015

Best Hotel Award to prestiżowa nagroda w branży hotelarskiej przyznawana w 45 kategoriach regionalnych i ogólnopolskich. Spośród wszystkich nominowanych hoteli, obiektom które otrzymają najwięcej głosów zostają przyznane także dwie nagrody główne.

Tripadvisor Travellers Choice 2015
Tripadvisor Travellers Choice 2015

Ranking prezentuje najlepsze miejsca według podróżnych w różnych kategoriach, w tym najlepsze plaże, kurorty all-inclusive, hotele, restauracje i cele podróży. Nagroda Travellers' Choice przyznawana jest przez miliony entuzjastów podróżowania z całego świata.

Tripadvisor Certificate of Excellence 2015
Tripadvisor Certificate of Excellence 2015

Certyfikat Doskonałości TripAdvisor to wyznacznik jakości, a zarazem ceniona przez całą branżę nagroda potwierdzająca najwyższe standardy. Dla Gości hotelowych oznacza z kolei wiarygodną rekomendację, z której chętnie korzystają. Certyfikat Doskonałości przyznawany jest na podstawie oceny ekspertów z TripAdvisor oraz osób podróżujących, których opinie są zbierane i opracowywane przez portal.

6 poziomek od Magdy Gessler
3 dla Restauracji oraz 3 dla Hotelu
Poziomka Magdy Gessler

Ikona polskiej gastronomii, Magda Gessler wyróżniła tym znakiem jej zdaniem wyróżniające się dobrym smakiem miejsca – zarówno kulinarnie jak i artystycznie. Wszystkie wyróżnione miejsca można znaleźć w przewodniku „151 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce”

Venere Top Clean 2013
Venere Top Clean 2013

Docenienie użytkowników portalu Venere.com za Hotel o wyjątkowej czystości.