Strefa Relaksu

Uwaga: Informujemy, że ze względu na remont nasza sauna jest chwilowo niedostępna.

Rezydencja-Luxury-Hotel-strefa-relaksu-mini-11Wszyscy Goście Rezydencja Luxury Hotel**** mogą korzystać ze Strefy Relaksu znajdującej się w podziemiach hotelu.

Znajdą w niej Państwo zarówno miejsce ukojenia zmysłów i ciała jak i sposób na aktywne
.
.
.
.
W Strefie Relaksu znajdują się:

Rezydencja-Luxury-Hotel-strefa-relaksu-jaccuzi-mini* Jacuzzi
Poczuj odprężającą moc hydromasażu. Nasze duże, komfortowe jacuzzi pozwoli Ci zrealizować marzenia o relaksującej, komfortowej i niezwykle regenerującej ciepłej kąpieli. Masaż wodny to ukojenie dla Twojego ciała, umysłu i duszy.
Posiada osobne toalety, przebieralnie oraz strefę odpoczynku - możliwość rezerwacji na wyłączność.

Strefa-Relaksu-mini-02* Sauna fińska
Tzw. sucha sauna. Jest to niewielkich rozmiarów pokój ogrzewany do wysokiej temperatury (około 80-100 stopni Celsjusza). W jego obrębie zlokalizowane są schodkowo ułożone drewniane ławy. Jest to idealna metoda na detoksykację organizmu, która jednocześnie umożliwia odpoczynek psychiczny i fizyczny. Sala z sauną posiada osobne toalety, przebieralnie oraz strefę odpoczynku- możliwość rezerwacji na wyłączność.

Rezydencja-Luxury-Hotel-strefa-relaksu-grota-solna-mini* Grota solna
Stworzyliśmy miejsce, które przenosie Cię w niepowtarzalny świat górskiej jaskini, gdzie dzięki unikalnej grze świateł oraz efektom dźwiękowym wprowadza w głęboki relaks i odprężenie. Pobyt w Grocie Solnej to nie tylko rozkosz dla zmysłów. Zjonizowane powietrze wypełniające grotę jest dziesięciokrotnie czystsze niż na zewnątrz a klimat w niej panujący jest nasycony licznymi mikroelementami i pierwiastkami. Seanse w naturalny sposób wzmacniają odporność, poprawiają kondycję, podnoszą koncentrację oraz wspomagają leczenie wielu schorzeń.

Rezydencja-Luxury-Hotel-strefa-relaksu-silownia-mini* Siłowania oraz sala fitness
Oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalnie wyposażoną siłownię i salę fitness. Znajdują się w niej przyrządy do ćwiczeń siłowych i wydolnościowych takie jak: bieżnia, rowerek, atlas, zestaw hantli.