O Restauracji

Wizyta w Restauracji Rezydencja Luxury Hotel**** to gwarancja skosztowania znakomitej kuchni. Sygnuje ją swoim nazwiskiem i talentem Mariusz Malinowski, Najlepszy Szef Kuchni Polski Południowej, wg. Konkursu 100 Best Poland Restaurants.

Restauracja Rezydencja Luxury Hotel**** znajduje tylko 15 minut od centrum Katowic. W bliskiej odległości autostrady A1 łączącej Gliwice, Zabrze, Bytom i lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach.

Rezydencja_Luxury_Hotel_Menu DegustacyjneW naszej Restauracji serwujemy wykwintne i esencjonalne dania kuchni europejskiej oraz w nowoczesnej odsłonie regionalne i tradycyjne polskie potrawy. Całość dopełniona serią barw i eksplozją smaku autorskiej propozycji menu Szefa Kuchni, które zaspokoją gusta zarówno wymagających smakoszy jak i Gości szukających miejsca na:
.
.
• biznesowy lunch
imprezę okolicznościową
• romantyczną kolacje tylko we dwoje.

Kunsztowne, kulinarne kompozycje, piękne wnętrza, doskonała obsługa oraz idealnie dobrane wino do posiłku stanowią o wyjątkowości tego miejsca, w którym miło jest przebywać i do którego chce się powracać.

Galeria zdjęć: zobacz

Rezydencja-Luxury-Hotel-LogoRestauracja Rezydencja Luxury Hotel**** znajduje się w ekskluzywnym gronie 12 Najlepszych Restauracji w Polsce, nagrodzonych GRAND AWARD 3 WIDELCE PLUS w Konkursie Poland 100 Best Restaurants. Na podium stanęliśmy obok tak znamienitych Restauracji, jak Atelier Amaro, Amber Room czy Belvedere w Łazienkach Królewskich.
.

Godziny otwarcia Restauracji:
Poniedziałek - Niedziela 13:00 - 22:00
Od godziny 22:00 do godziny 2:00 zapraszamy do Lobby Baru.

Rezerwacja stolika pod numerem tel.: +48 32 450 25 88
lub za pomocą formularza obok.

Serdecznie Państwa zapraszam do Restauracji Rezydencja Luxury Hotel****

Szef Kuchni - Mariusz Malinowski
Mariusz Malinowski
Najlepszy Szef Kuchni Polski Południowej
Rezydencja Luxury Hotel****
.