Oferta weselna

Wyjątkowe wesele? Wasze! W Rezydencja Luxury Hotel****. Zapraszamy w świat piękna, luksusu i elegancji. Do designerskiej perły Górnego Śląska, gdzie oryginalny styl łączy się z najwyższą klasą i komfortem.

Katalog Weselny Zobacz, jak może wyglądać Twoje Wyjątkowe Wesele w Rezydencja Luxury Hotel ****

Dlaczego Wesele w Rezydencja Luxury Hotel**** w Piekarach Śląskich? Powodów jest wiele:

Rezydencja_Luxury_Hotel_Zaślubiny_Sala Balowa_mini

 • NAJPIĘKNIEJSZA SALA BALOWA W POŁUDNIOWEJ POLSCE
  Rezydencja Luxury Hotel**** skrywa najpiękniejszą Salę Balową w południowej Polsce, która niezmiennie budzi zachwyt wszystkich Gości. To niepowtarzalne miejsce, o eleganckim wystroju i doskonałej akustyce, sprawi, że w ten Wyjątkowy Dzień poczujecie się naprawdę jak w bajce!

Rezydencja_Luxury_Hotel_Zaślubiny_Ogród_mini

 • MAGICZNY OGRÓD
  Gdzie nie spojrzymy będzie ładnie,
  Bo zamieszkamy wśród ogrodów...
  Znajdziemy powód, by być z sobą,
  Albo będziemy bez powodu...

.
.
.
Czytając wiersz Artura Andrusa mamy wrażenie, że autor zapisał te słowa, siedząc na jednej z ławeczek naszego Niepowtarzalnego Ogrodu. Urokliwe alejki, malowniczy pejzaż z soczystych odcieni zieleni i wielobarwnych kwiatów, świergot ptaków… To miejsce, w którym można się rozmarzyć i… zakochać! To właśnie tutaj organizujemy Wyjątkowe Zaślubiny w Ogrodzie, witamy Parę Młodą i Gości Weselnych, a nocne niebo rozjaśniamy blaskiem fajerwerków.

Szef Kuchni - Mariusz Malinowski_mini

 • AUTORSKIE MENU NAJLEPSZEGO SZEFA KUCHNI POLSKI POŁUDNIOWEJ
  O oprawę kulinarną uroczystości zadba utytułowany Szef Kuchni Polski Południowej, Mariusz Malinowski. Zabierze Was i Gości Weselnych w podróż po oryginalnych, przepysznych smakach, z której nie będziecie chcieli wracać. Z propozycjami Menu Weselnego możecie zapoznać się już teraz.

Pobierz: Menu weselne

Rezydencja Luxury Hotel_tort mini

 • ORYGINALNE SPECJAŁY MISTRZA CUKIERNICTWA
  Waszą Uroczystość Weselną uświetnią oryginalne specjały naszego Mistrza Cukiernictwa, Ryszarda Brola. Nie obejdzie się bez zadziwiających, pysznych deserów i słodkiej gwiazdy wieczoru – autorskiego Tortu Weselnego!

.

Rezydencja-Luxury-Hotel-Kolacja-pod-Kawersami_mini

 • PROFESJONALNY SERWIS
  Dołożymy wszelkich starań, by Wasze Wesele było Wyjątkowe i zapisało się pozytywnie i na długo w pamięci! O prawidłowy przebieg uroczystości zadba grono profesjonalistów, w tym wysoko wykwalifikowany serwis. Niesamowite wrażenie zrobi legendarna Kolacja pod Kawersami – to będzie rozkosz dla wszystkich zmysłów!

Rezydencja_Luxury_Hotel_Srebrny_mini


.
.
.
.
.

RRabat-10
Nie lubimy się z Wami rozstawać, dlatego....
dla każdej pary, która zorganizuje u nas Wesele mamy....
.
Kupon Rabatowy: 10% na zorganizowanie chrzcin, urodzin, imienin!
.
.
.
.

Powodów do organizacji Uroczystości Weselnej w Rezydencja Luxury Hotel**** jest jeszcze wiele. Chcecie poznać je wszystkie? Skontaktujcie się z nami! Sprawimy, że Wasz Dzień będzie Niezapomniany i Wyjątkowy!

Hotel znajduje się w bliskiej odległości od autostrady A1 łączącej: Katowice, Bytom, Gliwice, Zabrze, Chorzów. Dzięki czemu okoliczni Goście nie będą mieli problemów z logistyką. Zagraniczni Goście z pewnością docenią bliskie położenie Hotelu od lotniska Katowice-Pyrzowice, tym bardziej, że transport z lotniska zapewniamy GRATIS.

Zobacz: Wolne, SOBOTNIE terminy 2017

Zadzwoń i umów się ze mną na spotkanie, wspólnie zorganizujemy Twój Najważniejszy dzień:

Dział Sprzedaży
tel.: +48 32 450 25 88
email: Recepcja@RezydencjaHotel.pl