Elegancja i klasa, ale również zieleń, natura i czworonożny przyjaciel - czyli o naszej ostatniej sesji zdjęciowej.

Book on-line
Arrival 13
aug '22
Departure 14
aug '22
Enter code and getup to -20%
  1. Home page
  2. News details
18 june 2021

Motywem przewodnim sesji był styl rustykalny, który charakteryzuje się naturalnością i lekkością, dlatego też zdjęcia wykonywane były w naszym ogrodzie, gdzie biała suknia pięknie komponowała się z drewnem, bogatą roślinnością i subtelnymi dekoracjami.

Przy sesjach ślubnych i narzeczeńskich zazwyczaj mamy dwójkę głównych bohaterów, dlatego też ta jest wyjątkowa, ponieważ część kadru skradł pies pary młodej. Uroczy golden retriever fantastycznie odnalazł się przed obiektywem.

 

Stylizacja Panny Młodej to iście romantyczne połączenie! 

Suknia w kształcie litery "A" z koronkowymi wstawkami, romantyczne upięcie, które uzupełnił wianek oraz delikatny makijaż podkreślający dziewczęcość i delikatność 

Pan Młody, również bym uosobieniem stylu rustykalnego - jasny garnitur wykonany z materiału którego deseń przypominał naturalny len, uzupełnieniem stylizacji była kwiatowa mucha i poszetka.

 

Sesje plenerowe zawsze wiążą się z niepokojem, czy warunki atmosferyczne nie pokrzyżują nam planów. Tym razem mogliśmy pławić się w majowym słońcu i wykorzystać ten dzień w pełni! Nie byłoby to możliwe bez współpracy z wykonawcami:

 

 

Newsletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close