ga('create', 'UA-3789282-27', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('require', 'linkid', 'linkid.js'); ga('send', 'pageview');

Za nami czwarte degustacje weselne w Rezydencji

  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Wydarzenia
01 kwietnia 2019

31 marca, na Sali Balowej Rezydencji odbyły się czwarte już, degustacje weselne, czyli spotkanie przyszłych Młodych Par z ekspretami z branży ślubnej.

Nasi kulinarni specjaliści opowiedzieli o bufetach, tortach i specjałach, a nasi przyjaciele z branży ślubnej podzielili się swoim bezcennym doświadczeniem. Dziękujemy wszystkim za to przemiłe spotkanie i do zobaczenia na Waszym Najważniejszym Dniu! 

Podziękowania dla naszych Przyjaciół i Parterów: Jacek i Sylwia Trytko, Glamour Event, Czyni Cuda, PRIMEPHOTO & FLOWMOTION, Fotograf Przemysław Szklarski, Klaudia Wysocka Fotografia, Cyrulik Śląski, Angello Studio Dekoracji, Najpiękniejsza gazeta ślubna. The best love story, Agencja Dobra Muzyka- obsługa muzyczna i techniczna eventów, K&S Fit&Dance, Glamour Strings oraz Manufktura Win Wojciecha Najucha. 
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij