Sezon komunijny – jesteśmy gotowi

  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Szczegóły aktualności
20 kwietnia 2022

Hotel Rezydencja Luxury **** to nie tylko miejsce na zorganizowanie bajkowego wesela. W maju nasza Sala Balowa zamienia się w przyjazną dla rodzin z dziećmi przestrzeń do świętowania tego wyjątkowego dnia.

Komunia Święta, to wydarzenie nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci. Wraz z naszym Szefem Kuchni przygotowaliśmy wyjątkowe menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Dzięki słodkim bufetom, oraz tortom  przygotowanym przez naszego Mistrza Cukiernictwa Ryszarda Brola jesteśmy pewni, że jeszcze bardziej osłodzimy ten dzień. Dla dzieci jesteśmy gotowi na wszystko… Zadbaliśmy o atrakcje, dzięki którym ten niezwykły dzień będzie zapamiętany na długo. Czekają na was animatorzy z dawką dobrego humoru i głowami pełnymi pomysłów do zabawy, oraz dmuchana zjeżdżalnia, która zagwarantuje niesamowitą zabawę. 

Czas pełen wyzwań 

Nie ukrywając czas organizowanych przyjęć komunijnych jest dla naszej załogi pełen wyzwań. Dzięki doświadczeniu, oraz miłości do przyjmowania gości z dumą możemy potwierdzić, że poprzednie sezonu zostały zakończone sukcesem, dlatego jesteśmy pewni, że tym razem również uda nam się spełnić Państwa wymagania. 
 

Przyjęcia w liczbach 

Z naszych obliczeń wynika, że w maju zorganizujemy aż 43 przyjęcia komunijne, a łączna liczba gości w tym czasie, która przybędzie do naszego hotelu to niemal 900 osób. Nie możemy się doczekać, aż będziecie Państwo u nas. 
 
Do zobaczenia! 
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij