Magiczny Muzyczny Czwartek w Restauracji Rezydencja

Zarezerwuj on-line
Przyjazd 29
maj '23
Wyjazd 30
maj '23
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Magiczny Muzyczny Czwartek w Restauracji Rezydencja
05 czerwca 2018

7 czerwca o godzinie 20:00 zapraszamy do naszego Ogrodu na pierwszy w tym roku Muzyczny Czwartek! Tym razem zabierzemy Was w magiczną podróż po świecie sztuczek w wykonaniu iluzjonisty Króla Macieja. Będziecie mogli zajrzeć w rękawy i przetasować karty jednego z czołowych polskich iluzjonistów biznesowych, który od ponad 6 lat zajmuje się prezentowaniem małych cudów w najbardziej wymagających warunkach; bez asystentek, czy wymyślnego sprzętu - tuż przed oczami widzów.

Muzycznym akcentem będzie występ Dominika Stypy, lidera i gitarzysty w zespole rockowym Coria. Dominik nagrał 5 studyjnych albumów, a napisane przez niego utwory zajmowały pierwsze miejsca w największych rockowych rozgłośniach radiowych.

O podniebienia słuchaczy zadba nie kto inny, jak nasz Mistrz Kuchni, Mariusz Malinowski. Dodatkowo, dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalną loterię, w której do wygrania będzie Tort Mistrza Cukiernictwa!

Gwarantujemy, że ten czwartkowy wieczór będzie nie tylko doświadczeniem muzycznym, kulinarnym i estetycznym, ale także magicznym.

Zabierzcie swoich najbliższych i do zobaczenia w Ogrodzie Rezydencji!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij