Magiczny Muzyczny Czwartek w Restauracji Rezydencji

Zarezerwuj on-line
Przyjazd 28
sty '23
Wyjazd 29
sty '23
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Magiczny Muzyczny Czwartek w Restauracji Rezydencja
09 lipca 2018

Już 12 lipca o godzinie 20:00 Ogrodem Rezydencji zawładnie magiczna aura, najpiękniejsze muzyczne ballady i wyśmienita kuchnia Mariusza Malinowskiego. Zabierzemy Was w czarującą podróż po świecie sztuczek w wykonaniu iluzjonisty Patryka Króla! Usłyszycie także nastrojowe ballady dzięki Dominikowi Stypie, liderze i gitarzyście w zespole rockowym Coria.

Nasze kolejne spotkanie z muzyką na żywo będzie także doskonałą okazją do degustacji najnowszej sezonowej Karty w naszej Restauracji – Lazurowej Rezydencji. Ta letnia, autorska propozycja maestro Malinowskiego jest ukłonem w stronę poznawania nowych smaków, podróży i niecodziennych połączeń kulinarnych. Każdy spragniony delikatnego orzeźwienia, lekkich dań z sezonowymi dodatkami i wakacyjnego powiewu świeżości – z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowo, dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalną loterię, w której do wygrania będzie voucher do naszej Restauracji!

Zabierzcie swoich najbliższych i do zobaczenia w Muzyczny Czwartek w Ogrodzie Rezydencji!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij