Konkurs: Wygraj wyjątkowe zaręczyny w Rezydencji!

On-line reservieren
Ankunft 27
Jun '22
Abreise 28
Jun '22
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
  1. Hauptseite
  2. Aktuelles Details
21 August 2018

Chciałbyś zaskoczyć swoją Ukochaną niezapomnianymi oświadczynami? Marzy Wam się sesja zdjęciowa upamiętniającą tę niepowtarzalną chwilę?

Przygotowaliśmy dla Was konkurs! Do wygrania romantyczne Zaręczyny w Rezydencji - uroczysta kolacja (może być serwowana w apartamencie, naszej Restauracji lub w Ogrodzie), nocleg w luksusowym apartamencie, pobyt w Strefie Relaksu z odprężającym Jacuzzi w blasku świec, rozgrzewającą sauną i relaksującą grotą solną, rano śniadanie serwowane do łóżka, butelka wina do pokoju i romantyczny wystrój apartamentu. Wasz piękny moment udokumentowany zostanie także na prywatnej sesji zdjęciowej wykonanej przez LMFOTO.PL. Całość odbędzie się oczywiście w sekrecie i atmosferze niespodzianki! Zatem Drodzy Panowie, co należy zrobić? Wyślijcie nam w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku romantyczne zdjęcie z Waszą Ukochaną. Spośród nich, wybierzemy jedną zwycięską propozycję, ale przewidujemy także nagrody pocieszenia. Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2018! 

Regulamin konkursu znajdziecie na naszym Facebooku: 
tutaj >>REGULAMIN<< 
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen