Zaczęliśmy współpracę z Glamour Event!

On-line reservieren
Ankunft 27
Jun '22
Abreise 28
Jun '22
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
  1. Hauptseite
  2. Aktuelles Details
23 Februar 2020
Doskonale wiemy, że czas przed Waszą uroczystością weselną jest niezwykle wymagający. Dlatego, aby zapewnić Wam jak najwięcej komfortu podczas tych wielomiesięcznych przygotowań, podjęliśmy współpracę z jedną z najlepszych agencji ślubnych – GLAMOUR EVENT
Wierzymy, że oddając organizację i koordynację dnia ślubu doświadczonej konsultantce ślubnej, zaoszczędzicie sporo czasu i nerwów, a Wasz cały dzień ślubu, od porannych przygotowań, poprzez ceremonię i przyjęcie, będzie dopięty na ostatni guzik. 
Karolina Ostachowicz od 2009 roku organizuje niezwykłe i w pełni spersonalizowane uroczystości ślubno — weselne. Jest ekspertem w przyjęciach międzynarodowych oraz ślubach symbolicznych. Do 2019 roku spełniła ślubne marzenia już 200 młodych par.
Jest założycielką kilku agencji ślubnych, akademii szkolącej przyszłych konsultantów oraz koordynatorów weselnych. Karolina jest także członkiem elitarnego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.
Na zaproszenie uznanych mediów, wielokrotnie występowała w roli eksperta ds. ślubów i wesel. Gościła m.in. w „Dzień dobry TVN”, TVP Katowice, Polskim Radio Kraków, a także na łamach Forbes Travel.
Sprawdźcie szczegóły Pakietu Luxury GLAMOUR Wedding >>OFERTA<<
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen