Elegancja i klasa, ale również zieleń, natura i czworonożny przyjaciel - czyli o naszej ostatniej sesji zdjęciowej.

On-line reservieren
Ankunft 23
Mai '22
Abreise 24
Mai '22
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
  1. Hauptseite
  2. Aktuelles Details
18 Juni 2021

Motywem przewodnim sesji był styl rustykalny, który charakteryzuje się naturalnością i lekkością, dlatego też zdjęcia wykonywane były w naszym ogrodzie, gdzie biała suknia pięknie komponowała się z drewnem, bogatą roślinnością i subtelnymi dekoracjami.

Przy sesjach ślubnych i narzeczeńskich zazwyczaj mamy dwójkę głównych bohaterów, dlatego też ta jest wyjątkowa, ponieważ część kadru skradł pies pary młodej. Uroczy golden retriever fantastycznie odnalazł się przed obiektywem.

 

Stylizacja Panny Młodej to iście romantyczne połączenie! 

Suknia w kształcie litery "A" z koronkowymi wstawkami, romantyczne upięcie, które uzupełnił wianek oraz delikatny makijaż podkreślający dziewczęcość i delikatność 

Pan Młody, również bym uosobieniem stylu rustykalnego - jasny garnitur wykonany z materiału którego deseń przypominał naturalny len, uzupełnieniem stylizacji była kwiatowa mucha i poszetka.

 

Sesje plenerowe zawsze wiążą się z niepokojem, czy warunki atmosferyczne nie pokrzyżują nam planów. Tym razem mogliśmy pławić się w majowym słońcu i wykorzystać ten dzień w pełni! Nie byłoby to możliwe bez współpracy z wykonawcami:

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen