Magiczny Muzyczny Czwartek w Restauracji Rezydencji

On-line reservieren
Ankunft 28
Jan '23
Abreise 29
Jan '23
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
  1. Hauptseite
  2. Magiczny Muzyczny Czwartek w Restauracji Rezydencja
09 Juli 2018

Już 12 lipca o godzinie 20:00 Ogrodem Rezydencji zawładnie magiczna aura, najpiękniejsze muzyczne ballady i wyśmienita kuchnia Mariusza Malinowskiego. Zabierzemy Was w czarującą podróż po świecie sztuczek w wykonaniu iluzjonisty Patryka Króla! Usłyszycie także nastrojowe ballady dzięki Dominikowi Stypie, liderze i gitarzyście w zespole rockowym Coria.

Nasze kolejne spotkanie z muzyką na żywo będzie także doskonałą okazją do degustacji najnowszej sezonowej Karty w naszej Restauracji – Lazurowej Rezydencji. Ta letnia, autorska propozycja maestro Malinowskiego jest ukłonem w stronę poznawania nowych smaków, podróży i niecodziennych połączeń kulinarnych. Każdy spragniony delikatnego orzeźwienia, lekkich dań z sezonowymi dodatkami i wakacyjnego powiewu świeżości – z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowo, dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalną loterię, w której do wygrania będzie voucher do naszej Restauracji!

Zabierzcie swoich najbliższych i do zobaczenia w Muzyczny Czwartek w Ogrodzie Rezydencji!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen