ga('create', 'UA-3789282-27', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('require', 'linkid', 'linkid.js'); ga('send', 'pageview');

Oferta dla fotografów

On-line reservieren
Ankunft 19
Aug '19
Abreise 20
Aug '19
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
  1. Hauptseite
  2. Hotel
  3. Oferta dla fotografów

Oferta dla fotografów

Szukasz eleganckiego miejsca na zorganizowanie sesji zdjęciowej? Poznaj nasze wyjątkowe pokoje i apartamenty.  Każde wnętrze to starannie zaaranżowana przestrzeń, łącząca stylowe meble, nietuzinkowy design i nowoczesne wyposażenie. Nasze pokoje idealnie nadają się do sesji komercyjnych, lifestyle'owych, buduarowych, czy portretowych. Przestrzeń hotelu sprawdzi się także jako plan filmowy do różnego rodzaju materiałów reklamowych, video-klipów, vlogów lub wywiadów. 

Oferta dla fotografów
Oferta dla fotografów

Jak zarezerwować pokój do sesji?

Interesuje Cię konkretny pokój do wykonania sesji zdjęciowej? A może rozpoczęcie zdjęć ma mieć miejsce zanim rozpocznie się doba hotelowa? Poinformuj nas o tym telefonicznie, dzwoniąc na naszą Recepcję. Tylko w ten sposób będziemy mogli skoordynować i przygotować dla Ciebie pokój.

Doba hotelowa na sesję fotograficzną trwa do godziny 13:00, z możliwością jej przedłużenia za dodatkową opłatą. Cena rezerwacji pokoju na potrzeby sesji zdjęciowej to cena za nocleg obowiązująca w danym dniu, pomniejszona o koszt śniadania.

Ustal, jaki pokój Cię interesuje, w jakim terminie i skontaktuj się z nami. Recepcja czeka na Twój telefon całodobowo:

tel.: +48 32 450 25 88

email: recepcja@rezydencjahotel.pl

Jak zarezerwować pokój do sesji?
Jak zarezerwować pokój do sesji?

Galeria zdjęć pokoi

Galeria zdjęć apartamentów

Efekt finalny - zrealizowane sesje zdjęciowe w naszych wnętrzach

Ubrania dla kobiet Furelle

Garnitury Fabian

Kobieca sesja Ewy Mikety

* erforderliche Felder

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen