Pierwszy Królewski plenerowy pokaz mody w Ogrodzie Rezydencji przechodzi do historii.

Book on-line
Arrival 13
aug '22
Departure 14
aug '22
Enter code and getup to -20%
  1. Home page
  2. News details
07 september 2020
Piękny wieczór pełen mody, elegancji, niepowtarzalnych emocji i cudownej energii za nami - pierwszy Królewski pokaz mody ślubnej w Ogrodzie Rezydencji za nami.
W niedzielę 6 września, o zachodzie słońca, na naszym plenerowym wybiegu zobaczyliśmy najpiękniejsze ślubne salonu Madonna Suknie Ślubne i wieczorowe stylizacje: Miu Piu Ślubne Atelier - Szymona Kowalskiego i Furelle oraz eleganckich Muszkieterów z Muskatos, przy akompaniamencie muzyki na żywo w wykonaniu Agi Violin Matusik. O trendach ślubnych opowiedziała Karolina Ostachowicz z GLAMOUR EVENT, a o modowych stylizacjach porozmawialiśmy z Izą Jałowiecką, założycielką marki Furelle. Modelki wyglądały zjawiskowo, a to za sprawą fryzur od Cyrulik Śląski oraz makijażu autorstwa SW Makeup oraz MD Studio Fryzjersko - Kosmetyczne. Znakomitą porcję muzyki zapewniła nam Dj To-ya, a dekoracjami olśniła nas niezawodna Alisa Wysocka z Bride Vibes - Pracownia Dekoratorska, wypożyczalnia dekoracji. Na naszych Gości czekało także Królewskie Kino Plenerowe oraz foto lustro Fotolustro Selfiemirror przygotowane przez eksperta od rozrywki, czyli Hotel Expert Events Tomasz Antolak. O zaspokojenie pragnienia zadbał Wojciech Najuch z Manufaktury Win oraz Lillet. Wydarzenie poprowadził dla nas Piotr Wojdyło - Konferansjer, a oprawę graficzną zawdzięczamy Owocowa drukarnia.
Zdjęcia to zasługa PrimePhoto, Długo i Szczęśliwie oraz Madonna Salon Sukien ślubnych - dzięki, że byliście z nami! 
Dziękujemy naszym przyjaciołom, parterom i współorganizatorom tego magicznego dnia - to dzięki Wam to wszystko było możliwe. I dziękujemy naszym wspaniałym Gościom, mamy nadzieję, że znowu spotkamy się w równie uroczej aurze - do zobaczenia!
Newsletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close