Magiczny Muzyczny Czwartek w Restauracji Rezydencja

Book on-line
Arrival 28
jan '23
Departure 29
jan '23
Enter code and getup to -20%
  1. Home page
  2. Magiczny Muzyczny Czwartek w Restauracji Rezydencja
05 june 2018

7 czerwca o godzinie 20:00 zapraszamy do naszego Ogrodu na pierwszy w tym roku Muzyczny Czwartek! Tym razem zabierzemy Was w magiczną podróż po świecie sztuczek w wykonaniu iluzjonisty Króla Macieja. Będziecie mogli zajrzeć w rękawy i przetasować karty jednego z czołowych polskich iluzjonistów biznesowych, który od ponad 6 lat zajmuje się prezentowaniem małych cudów w najbardziej wymagających warunkach; bez asystentek, czy wymyślnego sprzętu - tuż przed oczami widzów.

Muzycznym akcentem będzie występ Dominika Stypy, lidera i gitarzysty w zespole rockowym Coria. Dominik nagrał 5 studyjnych albumów, a napisane przez niego utwory zajmowały pierwsze miejsca w największych rockowych rozgłośniach radiowych.

O podniebienia słuchaczy zadba nie kto inny, jak nasz Mistrz Kuchni, Mariusz Malinowski. Dodatkowo, dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalną loterię, w której do wygrania będzie Tort Mistrza Cukiernictwa!

Gwarantujemy, że ten czwartkowy wieczór będzie nie tylko doświadczeniem muzycznym, kulinarnym i estetycznym, ale także magicznym.

Zabierzcie swoich najbliższych i do zobaczenia w Ogrodzie Rezydencji!

Newsletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close