#SafeHotel

Book on-line
Arrival 09
aug '20
Departure 10
aug '20
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
 1. Home page
 2. Hotel
 3. #SafeHotel

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Polityka bezpieczeństwa

Troska o Wasze zdrowie i spokój od zawsze była naszym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Wasz pobyt był wyjątkowy, ale przede wszystkim spokojny i bezpieczny.
 
W związku z obecną sytuacją zagrożenia epidemicznego, Rezydencja Luxury Hotel**** jako obiekt, podejmuje działania zgodne z wytycznymi i zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Światowej Organizacji Zdrowia, aby zminimalizować potencjalną transmisję Covid-19, a także zadbać o komfort i dobre samopoczucie wszystkich Gości oraz pracowników hotelu.
 
W tym miejscu zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wyrozumiałość i współpracę, abyśmy wszyscy pozostali bezpieczni. Poniżej przedstawiamy praktyki wprowadzone w naszym obiekcie. 

Lokalizacja

Jesteśmy zlokalizowani poza głównymi miastami, z daleka od miejsc publicznych. Nasz teren to 16 000 m², a w przeważającym stopniu jest to teren zielony. Sale restauracyjne i konferencyjne mają bezpośrednie wyjście na taras ogrodowy. Dostęp do Ogrodu możliwy jest poprzez kilka wejść, a ławki umieszczone są w dużych odległościach. Całość obiektu jest otoczona ogrodzeniem lub naturalną barierą. Mamy oddzielny, zamykany wyjazd i wjazd dla pracowników i Gości (osobna brama wjazdowa ze szlabanem i kolczatką). Obiekt jest monitorowany całodobowo.  
Lokalizacja
Lokalizacja

Pokoje hotelowe

 • Pokoje hotelowe podlegają szczegółowej dezynfekcji według zaleceń GIS i są regularnie wietrzone.
 • W pokojach dodatkowo dezynfekujemy armaturę łazienkową, wannę, prysznic, toaletę. 
 • Specjalnie dezynfekowane są również panele klimatyzacyjne, piloty, telefony, przyciski oświetleniowe, długopisy i ołówki, blaty i stoły, a także uchwyty szafek.
 • Udostępniamy Gościom w pokojach hotelowych środki dezynfekujące.
 • Pracownicy działu housekeeping wyposażeni są w maseczki oraz jednorazowe rękawiczki. Po sprzątnięciu pokoju, osoba sprzątająca zdejmuje rękawiczki, dezynfekuje ręce i w nowych rękawiczkach umieszcza w pokoju czyste
  rzeczy, takie jak: ręczniki, szlafroki, pościel.
 • Pokój jest sprzątany po 24 godzinach od wymeldowania gościa i przeznaczony do sprzedaży po 48 godzinach od wymeldowania gości.
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe

Przestrzenie konferencyjne

 • Wszystkie sale konferencyjne są regularnie wietrzone.
 • Przed salami umieszczone są środki do dezynfekcji rąk.
 • Sprzęt konferencyjny - taki jak: projektor, laptop, włączniki, sterowniki, klamki - są dezynfekowane.
 • Krzesła konferencyjne ustawiane są w bezpiecznych odległościach z zachowaniem 2 metrów odległości.
 • Z każdej Sali konferencyjnej są dwa wejścia od strony hotelowej i od strony ogrodu.
Przestrzenie konferencyjne
Przestrzenie konferencyjne

Brama bezpieczeństwa

 • W recepcji, podczas zakwaterowania, dokonywany jest pomiar temperatury (bezdotykowo) przez recepcjonistę. Pracownicy mają obowiązek kontrolować Gości w jednorazowych rękawiczkach oraz w masce ochronnej.
 • Każdy pracownik hotelu ma mierzoną temperaturę co 4 godziny podczas pełnienia obowiązków służbowych. W hotelu mogą przebywać tylko osoby, które przeszły kontrolę bezpieczeństwa. 
Brama bezpieczeństwa
Brama bezpieczeństwa

Dodatkowe środki ochrony

Wprowadziliśmy dodatkowe rozwiązania technologiczne, które mają na celu zadbanie o czystość i sterylność powierzchni, w których przebywają nasi Goście.
W hotelu zamontowana jest wentylacja grawitacyjna, która ma za zadnie wydmuchiwanie, a tym samym oczyszczanie powietrza, które znajduje się w pomieszczeniach. Wentylacja grawitacyjna zapobiega wtłaczaniu powietrza do pomieszczeń z innych przestrzeni. Wszystkie filtry są wymieniane zgodnie z zaleceniami sanepidu oraz sygnalizacją o konieczności wymiany.

Bezpieczeństwo osobiste

 • Wchodząc do hotelu, prosimy o zdezynfekowanie rąk i nałożenie maseczki.
 • Zachęcamy wszystkich Gości oraz naszych pracowników do uśmiechu na powitanie zamiast uścisku dłoni.
 • Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości w kontaktach bezpośrednich.
 • Suszarki w pokojach hotelowych zgodnie z rozporządzeniem misterstwa zostały wyłączone.
 • Zachęcamy do rozliczeń bezgotówkowych. Goście sami obsługują terminale płatnicze, które po każdym użyciu są dezynfekowane.
 • Preferujemy kontakt z recepcją hotelową mailowo lub telefonicznie.

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych, wprowadzających w błąd doniesień.

Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ 
Na naszej stronie możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

 

Newsletter
Subscribe to our newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close