Szkolenia

Zarezerwuj on-line
Przyjazd 28
sty '23
Wyjazd 29
sty '23
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
  1. Strona Główna
  2. Biznes
  3. Szkolenia

Najlepsza kuchnia

O podniebienie Twoje oraz Twoich Gości, zatroszczy się zespół Restauracji wielokrotnie nagradzanej w prestiżowych konkursach.

Menu jest przygotowywane w oparcuu do motywu przewodniego przyjęcia i branży, dla której realizowane jest dane wydarzenie, dlatego możecie być pewni, że Wasi Goście docenią jakość i walory wyjątkowej kuchni Rezydecji.

Najlepsza kuchnia
Najlepsza kuchnia

Piękny Ogród z kameralną atmosferą

Po prelekcjach, wykładach, warsztatach, zabierzemy Twoich Gości do Bajkowego Ogrodu, gdzie będą mogli zrelaksować się w otoczeniu zieleni i kwiatów.

Zorganizujemy kameralną kolację na świeżym powietrzu lub plenerowe gry i zabawy integracyjne – wszystko zależy od Twojej wizji i charakteru Wydarzenia.

Piękny Ogród z kameralną atmosferą
Piękny Ogród z kameralną atmosferą

Dodatkowe udogodnienia

Bezpłatny, szybki Internet

Dostęp do Sieci to podstawa, dlatego online połączysz się w każdym miejscu w Hotelu, także na Tarasie naszego Ogrodu. Zapewniamy bezpłatne, a przede wszystkim szybkie i stabilne łącze.

160 bezpłatnych miejsc parkingowych, w tym miejsce dla autokarów

Twoi Goście bez problemu znajdą miejsce parkingowe tuż obok Hotelu. Nie będą musieli krążyć wokół, szukać i płacić. Spokojnie i bez niepotrzebnego stresu dotrą na miejsce.

Hotel znajduje się na północ od centrum Katowic, w bliskiej odległości od autostrady A1 łączącej Gliwice, Zabrze, Bytom oraz lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach.

Szkolenia

Doskonale wyposażona, elegancka Sala Szkoleniowa potrzebna od zaraz? Szukasz miejsca, które Twoi pracownicy lub kontrahenci zapamiętają na długo? Gdzie poczują się komfortowo i z pozytywnym nastawieniem wysłuchają tego, co masz im do przekazania?

Przedstawiamy Rezydencja Luxury Hotel****, hotel szkoleniowy, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Gości i organizatorów.

Szkolenia
Szkolenia

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą

* Pola wymagane

Oferty

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij