ga('create', 'UA-3789282-27', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('require', 'linkid', 'linkid.js'); ga('send', 'pageview');

Studniówka

  1. Strona Główna
  2. Przyjęcia
  3. Studniówka

Studniówka

Serdeczny druhu przybywaj, wesela z nami zażywaj! Skończymy o pianiu kura, później już tylko – matura!

Studniówka
Studniówka

Oryginalna kuchnia

Smaczne dania i przekąski przygotuje utytułowany Szef Kuchni, Mariusz Malinowski. Na stołach pojawią się również świeże owoce, pysze desery i wypiekane na miejscu ciasta. Cena pakietu już od 160 zł!

Oryginalna kuchnia
Oryginalna kuchnia

Profesjonalne wideofilmowanie od 1700 zł

O najlepszą jakość filmu studniówkowego zadbają profesjonalni operatorzy wyposażeni w lustrzanki DSLR, sprzęt stabilizujący obraz (flycam, slider) oraz kran kamerowy (przy 2 operatorach i więcej). Dźwięk nagrywany jest osobno za pomocą rejestratora czterośladowego. Każda klasa otrzymuje pendrive z filmem w jakości HD.

Profesjonalny fotograf od 1200 zł

Wyjątkowe chwile pochwyci w odpowiednim momencie i z najlepszej perspektywy wykwalifikowany fotograf.

Sesje grupowe, w parach oraz relacja fotograficzna z zabawy studniówkowej od 1200 zł/grupa. W przypadku opcji filmowania połączonej z fotografią – film z Żakinady GRATIS!

Oprawa muzyczna balu studniówkowego od 3000 zł

Będziemy tańczyć do białego rana w rytm kawałków puszczanych przez DJ-a SILESIA GROUP lub DJ-a Marka Husa, a o niegasnące tempo imprezy zadba doświadczony wodzirej. Jako Gościa Specjalnego polecamy najlepszego Saksofonistę

Klubowego! Jesteśmy również otwarci na Wasze muzyczne propozycje!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij