Atrakcje dodatkowe

  1. Strona Główna
  2. Wesela
  3. Atrakcje dodatkowe

Fotobudka

Silver Trailer Fotobudka to nie tylko super fotobudka ale i OGROMNA ATRAKCJA na Twoim Weselu! Ten Kultowy Amerykański Caravan Airstream z 1968 roku. został sprowadzony z USA i przekształcony w najpiękniejszą fotobudkę na całym Świecie właśnie dla Ciebie!

Ale to nie wszystko!!! Mamy także dla Ciebie naszą specjalną Książkę Gości, która jest świetną pamiątka z Twojego wesela czy imprezy. Do książki tej goście mogą wkleić ekstra kopię zdjęcia oraz wpisać życzenia . Fotobudka może być dowolnie spersonalizowana specjalnie na Twoje Wesele!

Fotobudka
Fotobudka

Pokaz baniek mydlanych

Pokaz trwa 30 minut i prowadzony jest przez jedną z finalistek programu „Mam Talent”. Ten mini spektakl rozpoczyna się od najmniejszych baniek, a następnie artystka tworzy bańki w różnych kształtach i rozmiarach. Mydlane show nabiera rumieńców, gdy bańki zaczynają napełniać się dymem, ogniem i parą wodną, aż w końcu urastają do ogromnych rozmiarów, tak, że mogą pomieścić człowieka. Pokaz baniek może odbyć się także w świetle ultrafioletu.

Pokaz baniek mydlanych
Pokaz baniek mydlanych

Fajerwerki

Pokazy pirotechniczne realizowane są w naszym przepięknym ogrodzie, tuż przed godziną 22:00. Idealnym rozwiązaniem jest połączenie dwóch naszych atrakcji, czyli zaserwowanie tortu w ogrodzie wraz z oprawą muzyczną i pokaz sztucznych ogni w tle. Gwarantujemy, że to spektakularne połączenie  na długo zapadnie w pamięci Waszych Gości. 

Fajerwerki
Fajerwerki

Oferta

Zarezerwuj termin

* pola wymagane

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij