Fotovan

  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Oferty Specjalne
  4. Szczegóły oferty cms
już od zapytaj swojego opiekuna wesela

Fotovan

Robiąc sobie zdjęcia zamykamy w kliszy pewien moment naszego życia, może dlatego fotobudka jest jedną z bardziej popularnych atrakcji weselnych ostatnich sezonów. Goście niezależnie od wieku świetnie się bawią, tworząc niepowtarzalne ujęcia.

Jednak co powiecie na wyjątkowe rozwiązanie oferowane przez Hotel Rezydencja - FotoVan to coś więcej niż obiektyw połączony z drukarką odbitek. To odrestaurowany, zabytkowy samochód, który od pierwszej chwili gdy pojawił się w naszym ogrodzie przyciągał spojrzenia gości.

Samochody marki volkswagen kojarzą się z subkulturą dzieci kwiatów czy podróżami w nieznane. Nasz Van jest jednak czymś zupełnie innym - złote wykończenie, niepowtarzalne wnętrze i przede wszystkim wbudowana fotobudka - to propozycja dla Par Młodych szukających nietypowych rozwiązań, które urozmaicą ich wyjątkowy dzień. 

 

FotoVan sprawdzi się zarówno na przyjęciach w stylu Glamour jak i Boho. Będzie on nie tylko dekoracją, ale też miejscem integracji gości i fabryką wspomnień uwiecznionych na zdjęciach.

Pozostałe oferty

Napis Love

Napis Love

od 400 zł
Prezent - pudło z balonami

Prezent - pudło z balonami

od 400
Eleganckie pudełko na koperty

Eleganckie pudełko na koperty

od 150
Kino plenerowe

Kino plenerowe

od 800 zł
Wesele w Blasku Świec

Wesele w Blasku Świec

od 1000
Sabrage - technika otwierania szampana

Sabrage - technika otwierania szampana

od 400
Beauty room

Beauty room

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij