ga('create', 'UA-3789282-27', 'auto'); ga('require', 'displayfeatures'); ga('require', 'linkid', 'linkid.js'); ga('send', 'pageview');

Restauracja

  1. Strona Główna
  2. Restauracja
  3. O restauracji

Restauracja

Wizyta w Restauracji Rezydencja to gwarancja skosztowania znakomitej kuchni, którą swoim nazwiskiem i talentem sygnuje Mariusz Malinowski, Najlepszy Szef Kuchni Polski Południowej, wg Konkursu 100 Best Poland Restaurants.

Restauracja Rezydencja znajduje się tylko 15 minut od centrum Katowic. W bliskiej odległości autostrady A1 - łączącej Gliwice, Zabrze, Bytom i lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach.

Restauracja
Restauracja

Szef kuchni

Mariusz Malinowski to niewyczerpane źródło pozytywnej energii, mistrz w odkrywaniu nowych smaków i kopalnia kreatywnych, kulinarnych pomysłów. Zafascynowany tradycyjnymi recepturami, dodając nutę nowoczesności, opowiada swoją autorską, unikalną historię na talerzu. W codzienną pracę wkłada całe serce, sprawiając, że wszystko, co przygotuje, jest niepowtarzalne i wyjątkowe.

Restauracja Rezydencja Luxury Hotel**** znajduje się w ekskluzywnym gronie 12 Najlepszych Restauracji w Polsce

Szef kuchni
Szef kuchni

W gronie 12 Najlepszych Restauracji w Polsce

Godziny otwarcia restauracji

Poniedziałek - niedziela

13:00 - 22:00

Formularz rezerwacyjny

*pola obowiązkowe

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij