Historia

Zarezerwuj on-line
Przyjazd 28
sty '23
Wyjazd 29
sty '23
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Historia

Rodzinna Pasja, lokalny biznes i nuta historii Śląska

Ogród pełen pasji

Ogród w angielskim stylu, który stanowi miejsce odpoczynku dla naszych Gości nie jest dziełem architektów. Zaprojektował go sam Pan Arkadiusz Zdebel. Jest jego oczkiem w głowie. Każdego roku pojawiają się w nim nowe rośliny, mamy w nim również nasz zielnik.  Dzięki kształcie architektonicznym budynku hotelu w kształcie litery „L” ogród jest wyciszony od ulicznych dźwięków.

W ogrodzie mieszkają ulubione ptaki Właścicieli – pawie, znajdziecie tu również oczka wodne z rybami oraz naturalne jeziorko.  

Ogród pełen pasji
Ogród pełen pasji

Galeria zdjęć wnętrz

Debiut Sali Balowej

Pierwsze, otwierające działalność tego miejsca, wesele, było wyjątkowe nie tylko z racji debiutu dumy Rezydencji, czyli Sali Balowej. Przede wszystkim dlatego, że miało charakter rodzinny. To właśnie tutaj, 17 września 2011 roku odbyło się wesele syna Właścicieli, Dacjusza. Finalizacja tworzenia całego obiektu hotelowego nadeszła nieco później - hotel był gotowy na przyjęcie pierwszych Gości w czerwcu 2012 roku.

Zobacz naszą ofertę WESELNĄ.

Debiut Sali Balowej
Debiut Sali Balowej

Poznaj naszą historię, zapraszamy do rezerwacji

Napisz - My Oddzwonimy!

* pola wymagane

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij