Sesja narzeczeńska

Zarezerwuj on-line
Przyjazd 27
sty '23
Wyjazd 28
sty '23
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
  1. Strona Główna
  2. Wesela
  3. Sesja narzeczeńska

Luksus zapięty na ostatni guzik

Sesja w Rezydencja Luxury Hotel**** to kompleksowe i luksusowe przedsięwzięcie, które oprócz sesji zdjęciowej obejmuje wykonanie makijażu, fryzur oraz wyjątkowych dekoracji kwiatowych. Zaprosimy Was do naszego Beauty Roomu, poczęstujemy lampką proseco, fryzjer i makijażystka przygotują Was do sesji, a nasza florystka dostarczy Wam piękny bukiet i kwiatowe dodatki. Następnie spędzicie 60 minut z fotografką Marią Mendakiewicz w naszym ogrodzie i na naszym stawie. 

Cena sesji to 2000,00 zł

Luksus zapięty na ostatni guzik
Luksus zapięty na ostatni guzik

Fotografka Maria Mendakiewicz

Marysia to utalentowana fotografka ślubna pochodząca z Katowic. Choć inspiracje do pracy zbiera podróżując po całym świecie, a ze swoimi parami młodymi zjechała już całą Polskę wzdłuż i wszerz, to właśnie na Śląsku bije jej artystyczne serce i to tutaj wyszukuje coraz to nowe zakątki, do których zabiera na sesje zdjęciowe zakochane pary. Nasz piękny ogród i klimatyczny staw nabierają w jej obiektywie istnie magicznych rysów. Poprowadzi Was przez sesję zdjęciową delikatnie i dyskretnie podpowiadając to i owo, ale przede wszystkim skupiając się na Waszych autentycznych emocjach. Będzie Waszą towarzyszką i przewodniczką, ale nie reżyserką, dzięki czemu Wasze zdjęcia będą pełne autentyzmu i… Was samych!
Fotografka Maria Mendakiewicz
Fotografka Maria Mendakiewicz

Galeria zdjęć Marii Mendakiewicz

Zostaw nam swój kontakt. Oddzwonimy do Ciebie!

* pola wymagane

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij