Konkurs: Wygraj wyjątkowe zaręczyny w Rezydencji!

  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Szczegóły aktualności
21 sierpnia 2018

Chciałbyś zaskoczyć swoją Ukochaną niezapomnianymi oświadczynami? Marzy Wam się sesja zdjęciowa upamiętniającą tę niepowtarzalną chwilę?

Przygotowaliśmy dla Was konkurs! Do wygrania romantyczne Zaręczyny w Rezydencji - uroczysta kolacja (może być serwowana w apartamencie, naszej Restauracji lub w Ogrodzie), nocleg w luksusowym apartamencie, pobyt w Strefie Relaksu z odprężającym Jacuzzi w blasku świec, rozgrzewającą sauną i relaksującą grotą solną, rano śniadanie serwowane do łóżka, butelka wina do pokoju i romantyczny wystrój apartamentu. Wasz piękny moment udokumentowany zostanie także na prywatnej sesji zdjęciowej wykonanej przez LMFOTO.PL. Całość odbędzie się oczywiście w sekrecie i atmosferze niespodzianki! Zatem Drodzy Panowie, co należy zrobić? Wyślijcie nam w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku romantyczne zdjęcie z Waszą Ukochaną. Spośród nich, wybierzemy jedną zwycięską propozycję, ale przewidujemy także nagrody pocieszenia. Na zgłoszenia czekamy do 10 września 2018! 

Regulamin konkursu znajdziecie na naszym Facebooku: 
tutaj >>REGULAMIN<< 
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij