Otwarcie Bajki Pana Kleksa - jesteśmy oficjalnym Partnerem!

  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Wydarzenia
  4. Szczegóły aktualności
04 grudnia 2019
We wtorek, 2 grudnia miała miejsce wzbudzająca ogromne zainteresowanie mediów, premiera: wystartowała pierwsza w Polsce Wytwórnia Kultury, Nauki i Zabawy - Bajka Pana Kleksa! 
Mamy ogromny zaszczyt być jej Oficjalnym Partnerem, więc nie mogło nas zabraknąć podczas oficjalnego otwarcia. Właścicielka Hotelu, Pani Beata Zdebel, osobiście pogratulowała głównemu wizjonerowi, Prezesowi Zarządu, Panu Grzegorzowi Pietraszewskiemu, po czym sama z dziecięcą ciekawością zaczęła zwiedzać to bajkowe miejsce. Po drodze spotykając nie tylko samego Pana Kleksa, ale i Panią Monikę Mrozowską, która przyjechała na otwarcie razem ze swoją córką. Oficjalne przemówienie wygłosił Pan Krzysztof Gradowski - reżyser i scenarzysta filmowej wersji opowieści o Panu Kleksie. A nasz catering umilił czas zwiedzania wszystkim małym i dużym Gościom. 
Serdecznie gratulujemy odważnego projektu Fabryce Dekoracji i fantazji całemu zespołowi tworzącemu to niezwykłe miejsce. 
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij