Alisa Wysocka i Bride Vibes dołączają do naszych partnerów!

  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Wydarzenia
  4. Szczegóły aktualności
30 kwietnia 2020

Kreatywność, wyczucie stylu i świetny gust - mamy przyjemność oznajmić, że do grona naszych partnerów dołączyła Alisa Wysocka, założycielka pracowni dekoratorskiej  Bride Vibes .

Alisa jest dyplomowaną Personal Stylist, stylistką sesji zdjęciowych, kreatorką przestrzeni użytkowej oraz certyfikowaną Wedding Designer Manager. Wykształcenie oraz zamiłowanie do kreacji przekształciła w pracownię dekoratorską o najwyższym standardzie estetycznym w woj. Śląskim. Załoga Bride Vibes to zdecydowanie kreatywni ludzie, którzy po prostu kochają stylizować wszelkie uroczystości. Specjalizują się w realizacjach glamour - taki styl jest najbliższy ich sercom. Alisa wraz z Bride Vibes gościła u nas podczas ubiegłorocznego Balu charytatywnego dla małej Hani, podczas uroczystości weselnych oraz stylizowała nasz Magiczny Sylwester 2019/2020. Realizacje Alisy można zobaczyć w naszej zakładce o >>partnerach<<

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij