Nagroda dla naszej Dyrektor - Ewy Rogali!

  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Szczegóły aktualności
10 września 2021

Wczoraj odbyła się gala na której laureaci nagrody Osobowości Roku 2019 i 2020 odebrali statuetki. W wyróżnionym gronie znalazła się nasza Dyrektor - Ewa Rogala. 

Pani Ewa otrzymała nominację w kategorii Biznes za rozwój i prowadzenie Rezydencja Luxury Hotel**** - czyli naszego ukochanego miejsca w Piekarach Śląskich. 

 

Sama o swojej misji mówi:

“Od 6 lat nadaje tempa w rozwoju w Rezydencja Luxury Hotel i szukam w nim każdej możliwej szansy na wykorzystanie w pełni jego potencjału, a także załogi, którą mam przyjemność prowadzić.”

 

Wczorajszy wieczór obfitował również w wyjątkowe spotkania. Jednym z nagrodzonych był - Marcin Felderhoff, który otrzymał statuetkę w kategorii "Polityka, samorządność i społeczność lokalna"

“Znamy się z restauracji, gdyż Pan Marcin, radny z Piekar Śląskich, jest naszym gościem. Fantastycznie stanąć wspólnie na ściance ze statuetkami w rękach!” - wspomina Ewa Rogala

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij