#BezpiecznyHotel

Zarezerwuj on-line
Przyjazd 28
sty '23
Wyjazd 29
sty '23
Wprowadź kod i uzyskajdo -20%
 1. Strona Główna
 2. Hotel
 3. #BezpiecznyHotel

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Polityka bezpieczeństwa

Troska o Wasze zdrowie i spokój od zawsze była naszym priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Wasz pobyt był wyjątkowy, ale przede wszystkim spokojny i bezpieczny.
 
W związku z obecną sytuacją zagrożenia epidemicznego, Rezydencja Luxury Hotel**** jako obiekt, podejmuje działania zgodne z wytycznymi i zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Światowej Organizacji Zdrowia, aby zminimalizować potencjalną transmisję Covid-19, a także zadbać o komfort i dobre samopoczucie wszystkich Gości oraz pracowników hotelu.
 
W tym miejscu zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wyrozumiałość i współpracę, abyśmy wszyscy pozostali bezpieczni. Poniżej przedstawiamy praktyki wprowadzone w naszym obiekcie. 

Lokalizacja

Jesteśmy zlokalizowani poza głównymi miastami, z daleka od miejsc publicznych. Nasz teren to 16 000 m², a w przeważającym stopniu jest to teren zielony. Sale restauracyjne i konferencyjne mają bezpośrednie wyjście na taras ogrodowy. Dostęp do Ogrodu możliwy jest poprzez kilka wejść, a ławki umieszczone są w dużych odległościach. Całość obiektu jest otoczona ogrodzeniem lub naturalną barierą. Mamy oddzielny, zamykany wyjazd i wjazd dla pracowników i Gości (osobna brama wjazdowa ze szlabanem i kolczatką). Obiekt jest monitorowany całodobowo.  
Lokalizacja
Lokalizacja

Pokoje hotelowe

 • Pokoje hotelowe podlegają szczegółowej dezynfekcji według zaleceń GIS i są regularnie wietrzone.
 • W pokojach dodatkowo dezynfekujemy armaturę łazienkową, wannę, prysznic, toaletę. 
 • Specjalnie dezynfekowane są również panele klimatyzacyjne, piloty, telefony, przyciski oświetleniowe, długopisy i ołówki, blaty i stoły, a także uchwyty szafek.
 • Udostępniamy Gościom w pokojach hotelowych środki dezynfekujące.
 • Pracownicy działu housekeeping wyposażeni są w maseczki oraz jednorazowe rękawiczki. Po sprzątnięciu pokoju, osoba sprzątająca zdejmuje rękawiczki, dezynfekuje ręce i w nowych rękawiczkach umieszcza w pokoju czyste
  rzeczy, takie jak: ręczniki, szlafroki, pościel.
 • Pokój jest sprzątany po 24 godzinach od wymeldowania gościa i przeznaczony do sprzedaży po 48 godzinach od wymeldowania gości.
Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe

Przestrzenie konferencyjne

 • Wszystkie sale konferencyjne są regularnie wietrzone.
 • Przed salami umieszczone są środki do dezynfekcji rąk.
 • Sprzęt konferencyjny - taki jak: projektor, laptop, włączniki, sterowniki, klamki - są dezynfekowane.
 • Krzesła konferencyjne ustawiane są w bezpiecznych odległościach z zachowaniem 2 metrów odległości.
 • Z każdej Sali konferencyjnej są dwa wejścia od strony hotelowej i od strony ogrodu.
Przestrzenie konferencyjne
Przestrzenie konferencyjne

Brama bezpieczeństwa

 • W recepcji, podczas zakwaterowania, dokonywany jest pomiar temperatury (bezdotykowo) przez recepcjonistę. Pracownicy mają obowiązek kontrolować Gości w jednorazowych rękawiczkach oraz w masce ochronnej.
 • Każdy pracownik hotelu ma mierzoną temperaturę co 4 godziny podczas pełnienia obowiązków służbowych. W hotelu mogą przebywać tylko osoby, które przeszły kontrolę bezpieczeństwa. 
Brama bezpieczeństwa
Brama bezpieczeństwa

Dodatkowe środki ochrony

Wprowadziliśmy dodatkowe rozwiązania technologiczne, które mają na celu zadbanie o czystość i sterylność powierzchni, w których przebywają nasi Goście.
W hotelu zamontowana jest wentylacja grawitacyjna, która ma za zadnie wydmuchiwanie, a tym samym oczyszczanie powietrza, które znajduje się w pomieszczeniach. Wentylacja grawitacyjna zapobiega wtłaczaniu powietrza do pomieszczeń z innych przestrzeni. Wszystkie filtry są wymieniane zgodnie z zaleceniami sanepidu oraz sygnalizacją o konieczności wymiany.

Bezpieczeństwo osobiste

 • Wchodząc do hotelu, prosimy o zdezynfekowanie rąk i nałożenie maseczki.
 • Zachęcamy wszystkich Gości oraz naszych pracowników do uśmiechu na powitanie zamiast uścisku dłoni.
 • Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości w kontaktach bezpośrednich.
 • Suszarki w pokojach hotelowych zgodnie z rozporządzeniem misterstwa zostały wyłączone.
 • Zachęcamy do rozliczeń bezgotówkowych. Goście sami obsługują terminale płatnicze, które po każdym użyciu są dezynfekowane.
 • Preferujemy kontakt z recepcją hotelową mailowo lub telefonicznie.

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych, wprowadzających w błąd doniesień.

Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ 
Na naszej stronie możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij